Keyifle Okuyabileceğiniz “İzmir Blogları”

İzmir Blogları dendiğinde akla iki farklı şey gelebilir. Bunlardan biri; İzmir hakkında yani tamamen İzmir’i konu alan bloglar bir diğeri de İzmirli bloggerların yazdıkları (konusu ne olursa olsun) bloglardır.

Düşündük ki sadece İzmir’i konu almasa da bir blogu yazan İzmirli ise, güzel şehrini anlatmadan, içeriğinde bir şekilde ondan bahsetmeden yapamaz 🙂 Bu nedenle, İzmir Blogları başlığı altında saydığımız her iki gruptan blogları konularına göre ayırarak sizin için listeledik.

izmir yemek blogları

yaniktencere.com – Hiko’nun samimi anlatımı ve güzel yemek fotoğrafları ile süslediği mutfak maceraları. (Blogun ismi sizi yanıltmasın : ) sitesindeki fotoğraflardan sizin de görebileceğiniz gibi tarifler ve sonuçları oldukça başarılı)

egedentarifler.com – Birbirinden güzel tariflerle ege mutfağından tarifler.

izmirdenlezzetler.com – Mandalina reçelinden İzmir köfteye, pazı sarmasından kabak dolmasına kadar izmirden lezzetler.

izmir moda blogları

styleandglaze.com – Style & Glaze, moda , güzellik , makyaj ve seyahat tutkusu olan iki diş hekimininin blogu.
Style (cocobolinho) tam bir moda canavarı, stil ile ilgili yazılar yazıyor ve günlük yaşamından ilham veren paylaşımlarda bulunuyor. Glaze (evremedusa) ise makyaj bağımlısı ve güzellikle ilgili yazılar yazmakta.

izmir gezi blogları

Liste hazırlanıyor.

genel izmir blogları

tam35.blogspot.com – İzmir’deki minübüs güzergah ve ücretlerinden, İzmir’e özel facebook kapak fotoğraflarına, izmir radyolarının frekans bilgilerine kadar şehirle ilgili pek çok içeriği bulmak mümkün.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir